Fırtına Gazetesi
Fırtına Gazetesi
Fırtına Gazetesi
 • 10.12.2018 Fırtına Gazetesi
  10.12.2018 Fırtına Gazetesi
 • 08.12.2018 Fırtına Gazetesi
  08.12.2018 Fırtına Gazetesi
 • 07.12.2018 Fırtına Gazetesi
  07.12.2018 Fırtına Gazetesi
 • 06.12.2018 Fırtına Gazetesi
  06.12.2018 Fırtına Gazetesi
 • 05.12.2018 Fırtına Gazetesi
  05.12.2018 Fırtına Gazetesi
 • 04.12.2018 Fırtına Gazetesi
  04.12.2018 Fırtına Gazetesi
 • 03.12.2018 Fırtına Gazetesi
  03.12.2018 Fırtına Gazetesi
 • 01.12.2018 Fırtına Gazetesi
  01.12.2018 Fırtına Gazetesi
 • 30.11.2018 Fırtına Gazetesi
  30.11.2018 Fırtına Gazetesi
 • 29.11.2018 Fırtına Gazetesi
  29.11.2018 Fırtına Gazetesi
Fırtına Gazetesi
“Koray Aydın’a Rize’den Bir soru”
“Koray Aydın’a Rize’den Bir soru”

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan...

RİZELİ DE ÇARE TÜKENMEZ
RİZELİ DE ÇARE TÜKENMEZ

Rize’nin Kalkandere İlçesi Hüseyinhoca Köyü’nde...

“Rizeli’nin Zekası Gene Yapacağını Yaptı”
“Rizeli’nin Zekası Gene Yapacağını Yaptı”

Rize’nin Aktaş Köyünde yaşayan Erkan...

Elit Spa Rize’de açıldı
Elit Spa Rize’de açıldı

Rize belediyesi arkası, Kaçkar otel...

“Biz Dava İçin Çalışırken Sen CHP’ye Oy Topluyordun”
“Biz Dava İçin Çalışırken Sen CHP’ye Oy Topluyordun”

Milliyetçi Hareket Partisi Eski Merkez...

Devlet Bahçeliye Açık Mektup
Devlet Bahçeliye Açık Mektup

Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül veren...

Rize’nin Gelinine Sahip Çıkacağız
Rize’nin Gelinine Sahip Çıkacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Rize Eski...

Apple’ın efsane cihazı artık üretilmeyecek…
Apple’ın efsane cihazı artık üretilmeyecek…

Apple’ın efsane cihazı artık üretilmeyecek…...

Fırtına Gazetesi
   
En Çok İzlenen Videolar

“Reis Tokatla şunları”

“Reis Tokatla şunları”
Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan Cumartesi günü baba ocağına il kongresi için geliyor,, ilk kongre maratonuna Rize’den başlanıyor. Şu ana kadar tek aday mevcut başkan Muhammet Avcı AK Parti de bugüne...
16 Kasım 2017 13:34
Font1 Font2 Font3 Font4

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan Cumartesi günü baba ocağına il kongresi için geliyor,, ilk kongre maratonuna Rize’den başlanıyor. Şu ana kadar tek aday mevcut başkan Muhammet Avcı AK Parti de bugüne kadar iki isim hiç yarışmadı.

Rize’ye ve Reis’in memleketine de yakışan bu zaten,, yine tek aday ve Kapalı spor salonunda yapılacak olan kongreye Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan da katılacak.

Dönelim Fasulye’nin faydalarına,,

Rize’de hemen hemen tüm yatırımlar durdu,, siyası iç çekişme nedeniyle SEN yaptın, BEN yaptım tartışmasının faturası Rize’ye çıkıyor.

Hani derler ya Avuç içi kadar yer,, kim neyi paylaşamıyor bilinmez ama burada sağı da, solu da hepsi kardeş,, hizmet ayrı, siyaset ayrı tutulmalı. Sen ben kavgası yerine BİZ hizmeti olmalı,, kaybeden Rize ve Rizeli oluyor.

Biraz nasihat,,,,

Kin , nefret, dedikodu, hepsi bizde var Allaha şükür,, çekememezlik, ayak çekme, ayak kaydırma , ben sen tartışması, koltuk kavgası hepsi bizde var.. Rize’de asla bakan, başbakan olmaz,, Herkes Cumhurbaşkanı..

İki değerli insan,,, Hasan Karal ve Muhammet Avcı,, ikisine de ayrı değer veririm, her ikisi AK Parti’ye yakışan isimler…

Nerede sorun peki,,, Sorun arada ki münafıklarda, arada gezenler, arada konuşanlar iki değerli insanın bir türlü bir araya gelmesini engellemekte,, gölge olanlar var,, menfaat presler var,, her türlü dedikoduyu yapanlar var.

Önemli olan bu dedikodulara meyil vermemek,, her ikisi de siyasetin zirvesinde ve bu zirveye yakışan isimler.

Hasan Karal …. Rize Mesut Yılmaz’dan sonra Hasan Karal gibi birini yakaladı,, her derde deva krem gibi her insanın yardımına koşan, her insana faydası olan biri,, zamanının çoğunu insanlara adayan tek siyasi kişi,, Rize böyle birini kaybetmemeli,, Hasan Karal Rize için veli nimettir. 349 köyden hangi köylüye desteği yok ?,, her köy, her mahalle, her haneye iyiliği olan biri.

Her projenin altında mutlaka imzası vardır, iş takipçiliği, iş bitirme yeteneği, insanlara güler yüzlü davranma ile her arayan kişiye mutlaka dönmüştür. Ben şahsi adıma ismini anarken bile saygı duyarak arıyorum.. kimin için, ne için aradıysam meşgul olsa bile mutlaka dönmüş ve elinden gelen gayreti göstermiştir. Rize’nin bu tip insanlara ihtiyacı var,, tek sorunu ise herkese çabuk inanmak,, bunu aşması lazım.

Avcı ,,, Hasan Karal’in siyasetin içine çektiği, adımlarını yine Hasan Karal sayesinde atan, basamakları teker teker çıkarak İl başkanı olan yine değerli bir kardeşimiz,, siyasette önemli olan Basamakları çıkarken tökezlememek, bir hata bin beladan daha beterdir, siyasetin içinde,, zaman içinde kendini geliştiren, kendini siyasetin içinde kavuran Muhammet Avcı’nin tek kusuru,, Biraz inat olması ve çevresinde ki insanlara çabuk kanması,, gençtir, heyecanlıdır, atık ve dinamiktir, ancak bizde her zaman büyüğe saygı vardır, hata olabilir, hatasız asla insan olamaz, hata olmaz ise dostluklar sağlam olamaz. O halde Rize için her iki değerin el ele vermesi gerektiğine inanıyorum. Bunun için mücadele ettim, yine etmeye hazırım. Rize iki değerini kaybetmemeli.

Dönelim başa,, Reis geliyor,,,,, gelişi ile birlikte bu iki değerli insanın arasına giren fetfazları tokatlamasını bekliyorum. Tokatla şunları be REİS…


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa