Fırtına Gazetesi
Fırtına Gazetesi
Fırtına Gazetesi
 • 21.04.2018 Fırtına Gazetesi
  21.04.2018 Fırtına Gazetesi
 • 20.04.2018 Fırtına Gazetesi
  20.04.2018 Fırtına Gazetesi
 • 19.04.2018 Fırtına Gazetesi
  19.04.2018 Fırtına Gazetesi
 • 18.04.2018 Fırtına Gazetesi
  18.04.2018 Fırtına Gazetesi
 • 17.04.2018 Fırtına Gazetesi
  17.04.2018 Fırtına Gazetesi
 • 16.04.2018 Fırtına Gazetesi
  16.04.2018 Fırtına Gazetesi
 • 14.04.2018 Fırtına Gazetesi
  14.04.2018 Fırtına Gazetesi
 • 13.04.2018 Fırtına Gazetesi
  13.04.2018 Fırtına Gazetesi
 • 12.04.2018 Fırtına Gazetesi
  12.04.2018 Fırtına Gazetesi
 • 11.04.2018 Fırtına Gazetesi
  11.04.2018 Fırtına Gazetesi
Fırtına Gazetesi
12 bin yeni personel alımı yapılacak
12 bin yeni personel alımı yapılacak

Meclis’ten geçen torba yasa ile...

“Koray Aydın’a Rize’den Bir soru”
“Koray Aydın’a Rize’den Bir soru”

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan...

RİZELİ DE ÇARE TÜKENMEZ
RİZELİ DE ÇARE TÜKENMEZ

Rize’nin Kalkandere İlçesi Hüseyinhoca Köyü’nde...

“Rizeli’nin Zekası Gene Yapacağını Yaptı”
“Rizeli’nin Zekası Gene Yapacağını Yaptı”

Rize’nin Aktaş Köyünde yaşayan Erkan...

Elit Spa Rize’de açıldı
Elit Spa Rize’de açıldı

Rize belediyesi arkası, Kaçkar otel...

“Biz Dava İçin Çalışırken Sen CHP’ye Oy Topluyordun”
“Biz Dava İçin Çalışırken Sen CHP’ye Oy Topluyordun”

Milliyetçi Hareket Partisi Eski Merkez...

Devlet Bahçeliye Açık Mektup
Devlet Bahçeliye Açık Mektup

Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül veren...

Apple’ın efsane cihazı artık üretilmeyecek…
Apple’ın efsane cihazı artık üretilmeyecek…

Apple’ın efsane cihazı artık üretilmeyecek…...

Rize’nin Gelinine Sahip Çıkacağız
Rize’nin Gelinine Sahip Çıkacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Rize Eski...

Fırtına Gazetesi
   
En Çok İzlenen Videolar

MİLLETİMİZİN VE ÜLKEMİZİN GELECEĞİ İÇİN “EVET”

MİLLETİMİZİN VE ÜLKEMİZİN GELECEĞİ İÇİN “EVET”
Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ve belediye meclis üyeleri Gülbahar Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek referandum hakkında istişare yaptılar. Mahalle sakinlerini...
14 Nisan 2017 10:26
Font1 Font2 Font3 Font4
Share Button

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ve belediye meclis üyeleri Gülbahar Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek referandum hakkında istişare yaptılar.

Mahalle sakinlerini selamlayarak ve ilgili karşılamalarından dolayı teşekkür ederek konuşmasına başlayan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, referandum çalışmaları kapsamında son iki güne girildiğini ifade etti.

Belediye hizmetlerinin aralıksız ve en güzel bir şekilde devam ettiğini aktaran Başkan Kasap, bu hizmetlerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Hükümetin destekleriyle artarak devam edeceğini anlattı.

Hizmetlerin ve projelerin yapım aşamasına geçmeden önce belediye olarak halledemediği konuların olduğunu ifade eden Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, birçok çalışmalarda karşılaşılan sorunun oligarşik bürokrasi olduğunu belirtti.

Şehrimizi daha yaşanabilir bir hale getirmek için çalışmaya devam ettiklerine vurgu yapan Başkan Kasap, “Meydan Projemize iki buçuk yıllık bir gecikmeden sonra başladık. Bu gecikmenin de en büyük sebebi bürokrasidir. Şimdi de meydan projesinin durduğuna dair bazı haberler çıktı. Meydan projemiz durmadı, sadece zeminin sağlamlaştırılması açısından fore kazık çalışmalarına ihtiyaç duyuldu. Bundan dolayı sadece bir iki aylık bir gecikme olacaktır” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin bu işlerin yürümesine zemin hazırlayacağını bildiren Başkan Kasap sözlerine şöyle devam etti:

“Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, yeni uyum yasaları ve mevzuatlar getirecektir. Son 15 yılda ülke olarak büyük bir ilerleme ve iyileşme yaşadık. Yalnız yaşadığımız bu iyileşme sistemden kaynaklı değil, yöneticilerimizden kaynaklı. Bu sistemle birlikte yeni gelecek olan yönetimler bir şey yapamaz. Cumhurbaşkanımız da bunu gördüğü için, ülkenin geleceği için bu sistemi değiştirmek istiyor. Bundan dolayı bu sistemin değişmesi şart. Bu içinde 16 Nisan’daki referandum çok önemli. Bu son iki günde kararsız olan arkadaşlarımızla konuşup, bu sistemin eskidiğini anlatıp, ülkemizin artık kabuğundan sıyrılması gerektiğini söyleyip, doğru tercihi yapmalarına yardımcı olmalıyız. Ülkemizin, vatanımızın geleceği için “evet” demeliyiz.

Referanduma son günlerin kaldığını söyleyen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, bütün gücünü halktan bir Cumhurbaşkanını ve AK Parti Hükümetini Avrupa’nın yok etmek istediğini belirtti.

Ülkemizin yürümeye başladığı an yavaşlatmak isteyen bir lobinin olduğunu aktaran Sadettin Türüt, 2002’den bu yana Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşlarının bu maşaların karşısında dimdik durduğunu, yavaşlatılmak istenen ülkeyi daha ileriye taşıdığını bildirdi.

Mevcut anayasanın Türkiye’ye yetmediğine ve engelleri ortadan kaldırma noktasında eksik olduğuna değinen Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, 16 Nisan’ın bu maşalara ve engelleri ortadan kaldırma noktasında bir tarih olacağını da sözlerine ekledi.

Karşılıklı sohbet şeklinde devam eden program Mahalle Muhtarının mahalledeki eksiklikleri giderdiği için Başkan Kasap’a teşekkür etmesiyle son buldu.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa