Fırtına Gazetesi
Fırtına Gazetesi
Fırtına Gazetesi
 • 15.12.2018 Fırtına Gazetesi
  15.12.2018 Fırtına Gazetesi
 • 14.12.2018 Fırtına Gazetesi
  14.12.2018 Fırtına Gazetesi
 • 13.12.2018 Fırtına Gazetesi
  13.12.2018 Fırtına Gazetesi
 • 12.12.2018 Fırtına Gazetesi
  12.12.2018 Fırtına Gazetesi
 • 11.12.2018 Fırtına Gazetesi
  11.12.2018 Fırtına Gazetesi
 • 10.12.2018 Fırtına Gazetesi
  10.12.2018 Fırtına Gazetesi
 • 08.12.2018 Fırtına Gazetesi
  08.12.2018 Fırtına Gazetesi
 • 07.12.2018 Fırtına Gazetesi
  07.12.2018 Fırtına Gazetesi
 • 06.12.2018 Fırtına Gazetesi
  06.12.2018 Fırtına Gazetesi
 • 05.12.2018 Fırtına Gazetesi
  05.12.2018 Fırtına Gazetesi
Fırtına Gazetesi
“Koray Aydın’a Rize’den Bir soru”
“Koray Aydın’a Rize’den Bir soru”

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan...

RİZELİ DE ÇARE TÜKENMEZ
RİZELİ DE ÇARE TÜKENMEZ

Rize’nin Kalkandere İlçesi Hüseyinhoca Köyü’nde...

“Rizeli’nin Zekası Gene Yapacağını Yaptı”
“Rizeli’nin Zekası Gene Yapacağını Yaptı”

Rize’nin Aktaş Köyünde yaşayan Erkan...

Elit Spa Rize’de açıldı
Elit Spa Rize’de açıldı

Rize belediyesi arkası, Kaçkar otel...

“Biz Dava İçin Çalışırken Sen CHP’ye Oy Topluyordun”
“Biz Dava İçin Çalışırken Sen CHP’ye Oy Topluyordun”

Milliyetçi Hareket Partisi Eski Merkez...

Devlet Bahçeliye Açık Mektup
Devlet Bahçeliye Açık Mektup

Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül veren...

Rize’nin Gelinine Sahip Çıkacağız
Rize’nin Gelinine Sahip Çıkacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Rize Eski...

Apple’ın efsane cihazı artık üretilmeyecek…
Apple’ın efsane cihazı artık üretilmeyecek…

Apple’ın efsane cihazı artık üretilmeyecek…...

Fırtına Gazetesi
   
En Çok İzlenen Videolar

“Karal İlçe Dayanışma Meclis Toplantılarına Katıldı”

“Karal İlçe Dayanışma Meclis Toplantılarına Katıldı”
AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize’de partisinin ilçe danışma meclis toplantılarına katıldı. Güneysu, Çamlıhemşin ve Derepazarı ilçelerinde partisinin düzenlediği ilçe danışma meclis toplantılarına katılan AK Parti Rize Milletvekili Hasan...
26 Şubat 2018 12:06
Font1 Font2 Font3 Font4

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Rize’de partisinin ilçe danışma meclis toplantılarına katıldı. Güneysu, Çamlıhemşin ve Derepazarı ilçelerinde partisinin düzenlediği ilçe danışma meclis toplantılarına katılan AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal hem hemşerileriyle hasret giderdi hem de partili gönül dostlarıyla bir araya geldi.

Karal, toplantılarda yaptıkları konuşmalarda Afrin’de devam eden Zeytin Dalı operasyonuna, Orta Doğu’da izlenen politikalara ve Türkiye üzerinde oynanan oyunlara ağırlık verdi.

Ülke olarak şuanda fiilen bir savaşın içerisinde olduklarını ifade eden Karal “Başka ülkelerin topraklarını kendi ülkemizin topraklarına katma savaşında değiliz. Biz kendi topraklarımız garanti altına alabilmek ve kendi topraklarımızın güvenliğini sağlayabilmek için mücadele veriyoruz. Topraklarımız maalesef bir büyük tehdit altında. Ülkemizi fiilen bölmek istiyorlar. 2011 yılından beri TBMM Dış İşleri Komisyonu’na üye olan biri olarak söylemem gerekirse, kamuoyuna yansımayan birçok bilgiyi bildiğim için söylüyorum.” Dedi.

Bundan 10-15 sene önce komple senaryoları üretildiğini ve artık o devir bittiğini belirten Karal “Şimdi her şey herkesin gözünün önünde ceyran ediyor. Malum batılı devletler bu yüzyılın başında cetvelle belirlemiş oldukları bu haritada ikinci bir fitne devleti kurmak istiyorlar. Birincisi İsrail. İsrail’e ikiz kardeş yaratmak istiyorlar. Bugün batı dünyası Ortadoğu’da güçlü bir Türkiye istemiyor. Etrafında kendi ülkelerin gündemini belirleyen veya ortaya koyacağı politikalarla Ortadoğu’ya yön verecek bir Türkiye arzu etmiyorlar. Türkiye’nin güneyinden, Irak ve Suriye’nin kuzeyinden koparılacak toprak parçaları ile Kürdistan devleti kurmak istiyorlar. Dünyadaki 35 milyon kürtün 25 milyonu bu bölgelerde yaşıyor. Bu devletle öncelikle İsrail’in güvenliği garanti altına alınmak istenecek. Sonra Türkiye, Irak, Suriye ve İran kontrol altında tutulmak istenecek. Dolayısıyla Türkiye’nin böyle bir oluşuma müsaade etmesi elbette mümkün değildir. Onun için bir adım sonrasını gören başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve ekibi olarak tedbirleri almanın gayreti içerisindeyiz. Ama ne kadar hazin ve üzüntü vericidir ki, bu anlamda sürdürdüğümüz sınır ötesi operasyonlarımızı idrak etmeyen, algılayamayan ya da algılayıp da algılamak istemeyen bazı bedbahtlar içimizde var. Bunlar maalesef ki Türkiye’yi yönetme isteğinde olan partiler.” İfadelerini kullandılar.

Afrin’e yönelik operasyonla ilgili CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarına sert tepki gösteren AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal “Türkiye’nin ana muhalefet partisinin lideri Afrin’e girmeyelim diyor. Ya biz Afrin’e turistik seyahate çıkmadık. Türkiye yanı başındaki bu gelişmelere sessiz kalacak kadar güçsüz bir devlet midir? Onun için biz bu şer odaklarını ve fitne ateşlerini söndürmek durumundayız. Onun için milletçe bir büyük dayanışma içerisinde olmalıyız.” Şeklinde konuştu.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa