Fırtına Gazetesi
Fırtına Gazetesi
Fırtına Gazetesi
 • 21.09.2018 Fırtına Gazetesi
  21.09.2018 Fırtına Gazetesi
 • 20.09.2018 Fırtına Gazetesi
  20.09.2018 Fırtına Gazetesi
 • 19.09.2018 Fırtına Gazetesi
  19.09.2018 Fırtına Gazetesi
 • 18.09.2018 Fırtına Gazetesi
  18.09.2018 Fırtına Gazetesi
 • 17.09.2018 Fırtına Gazetesi
  17.09.2018 Fırtına Gazetesi
 • 15.09.2018 Fırtına Gazetesi
  15.09.2018 Fırtına Gazetesi
 • 14.09.2018 Fırtına Gazetesi
  14.09.2018 Fırtına Gazetesi
 • 13.09.2018 Fırtına Gazetesi
  13.09.2018 Fırtına Gazetesi
 • 12.09.2018 Fırtına Gazetesi
  12.09.2018 Fırtına Gazetesi
 • 11.09.2018 Fırtına Gazetesi
  11.09.2018 Fırtına Gazetesi
Fırtına Gazetesi
“Koray Aydın’a Rize’den Bir soru”
“Koray Aydın’a Rize’den Bir soru”

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan...

RİZELİ DE ÇARE TÜKENMEZ
RİZELİ DE ÇARE TÜKENMEZ

Rize’nin Kalkandere İlçesi Hüseyinhoca Köyü’nde...

“Rizeli’nin Zekası Gene Yapacağını Yaptı”
“Rizeli’nin Zekası Gene Yapacağını Yaptı”

Rize’nin Aktaş Köyünde yaşayan Erkan...

Elit Spa Rize’de açıldı
Elit Spa Rize’de açıldı

Rize belediyesi arkası, Kaçkar otel...

“Biz Dava İçin Çalışırken Sen CHP’ye Oy Topluyordun”
“Biz Dava İçin Çalışırken Sen CHP’ye Oy Topluyordun”

Milliyetçi Hareket Partisi Eski Merkez...

Devlet Bahçeliye Açık Mektup
Devlet Bahçeliye Açık Mektup

Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül veren...

Rize’nin Gelinine Sahip Çıkacağız
Rize’nin Gelinine Sahip Çıkacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Rize Eski...

Apple’ın efsane cihazı artık üretilmeyecek…
Apple’ın efsane cihazı artık üretilmeyecek…

Apple’ın efsane cihazı artık üretilmeyecek…...

Fırtına Gazetesi
   
En Çok İzlenen Videolar

“Havaya Girme Niyetimiz Yok”

“Havaya Girme Niyetimiz Yok”
Havaya girme niyetimiz yok...
5 Eylül 2017 16:39
Font1 Font2 Font3 Font4

Havaya girme niyetimiz yok

Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı Hasan Kemal Yardımcı iyi bir ekip oluşturduklarını belirterek “ İyi gidiyoruz ve havaya girme niyetinde değiliz, bazen bizden çok isteyenler olabilir, yenilebiliriz” dedi.

Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı Hasan Kemal Yardımcı haftalık basın toplantısında yeni transferler Linkon ve Halil İbrahim ile birlikte basının karşısına geçti. Başkan Hasan Kemal Yardımcı Fenerbahçe kulüp başkanı Aziz Yıldırım dan haber beklediğini belirterek “ Yiğit Han Güveli için görüştük, Aykut hoca ile görüşüp bana haber verecek. iyi bir ekip oluşturduğumuzu düşünüyorum. Bu sezon Rizeli gençlere daha çok yer vermeyi ve onları yetiştirip takıma hazır hale getirmeyi planladık. Kaliteli gençlerimiz var. Onları takıma kazandırmamız gerek. Bu sezon alttan 1-2 adam kazanır seneye üst takıma yerleştirirsek bizim için büyük bir kazanım olacak” dedi.

10 unca hafta yerimiz belli olur

Takımın çok iyi gittiğini ve 3 de 3 yaptığını belirterek “ Daha sezonun başı, önümüzde zor maçlar var, dişli takımlar var. 10 unca haftada gerçek yerimizi ve takımımızı göreceğiz. Altınordu iyi bir ekip ve maç boyunca maçı bırakmayan bir ekip, bazen yenilebiliriz, bizden daha çok isteyenler, daha çok mücadele eden takımlar olabilir. Bu dünyanın sonu demek değildir. Önemli olan Havaya girmeden yolumuza devam etmek” dedi.

17 Eylül kongremiz

Başkan Hasan Kemal Yardımcı 17 Eylül de kongreyi yapacaklarını belirterek “ Kafamda oluşturduğum bazı isimler var, belli bir isim listesi hazır, burada 1-2 gence yönetimde yer vermek istiyorum, yöneticiliği öğrenmeleri için, ağırlıklı Rize olacak ve Rize”den olanlar takımın yanında sürekli yer alacak kişiler olacak. Yükümüzü azaltmış olacağız. Rizespor olarak Türkiye”de yaşayan Rizelileri mahcup etmememiz lazım. Rizespor son haftalarda taraftarı ile gündeme geldi. Şimdi artık taraftar tribüne gelmeli” dedi.

Linkon dan ümitliyim

Teknik Direktör Hikmet Karaman”ın ısrarı ile Linkon u aldıklarını belirten Yardımcı “ Bu sporcumdan ümitliyim, kaliteli bir oyuncu ve 8 yaşından beri aynı kulüpte oynadı, şu an ikinci kulübünde, takıma çok şey katacağını düşünüyorum. Ayrıca Şehir merkezinde sporcularımız ile yaptığımız ziyaretleri ilçelerimize de zaman içinde yayacağız” dedi.

Halil İbrahim” Mutluyum”

Çaykur Rizsepor”un Konyaspor dan transfer ettiği Halil İbrahim ise “ Rize”de olmaktan mutluyum, tek bir amacımız var şampiyon olmak. Bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim. Şu an Rizespor hak ettiği yerde değil. Yeri süper ligdir ve hak ettiği yere sezon sonunda mutlaka gelecektir, ben de üzerime düşen görevi ve katkıyı fazlasıyla sağlayacağım” dedi.

Linkon” Büyük ilgi gördüm”

Çaykur Rizespor”un yeni transferi Linkon ise tereddütsüz Rizespor a evet dediğini belirterek “ Elbette araştırdım, Fenerbahçe de ve Beşiktaş ta oynayan takım arkadaşlarım var onlara sordum, ben kararımı gelmekten yana verdim. Gerisini iki kulüp halletti. Hayatımda yaşamadığım mutluluğu Rize taraftarının gösterdiği ilgide yaşadım. Artık katkı verme sırası bende. Burada şampiyonluğu yaşamak istiyorum. 40 günlük bebeğim var ve bir an önce ailemi buraya almak istiyorum. Kulübüm bu konuda gerekli girişimlere başladı. 8 yaşından beri Allega kulübündeyim ve ilk kez başka takıma çıkıyorum” dedi.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa